Αξιολόγηση προσφορών για την εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητριών του σχολειου μας στα Ιωάννινα

Αξιολόγηση προσφορών για την εκπαιδευτική επίσκεψη ογδόντα δύο (82) μαθητριών και μαθητών του 3ου Γενικού Λυκείου Καλαμάτας στα Ιωάννινα.

Στην Καλαμάτα, σήμερα Τρίτη 06 Φεβρουαρίου και ώρα 12:15, συγκροτήθηκε στο γραφείο της Διευθύντριας Επιτροπή Αξιολόγησης για την επιλογή της πλέον συμφέρουσας και ασφαλούς προσφοράς για την εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητριών και μαθητών του 3ου ΓΕΛ Καλαμάτας στα Ιωάννινα από 27 ως 30 Μαρτίου 2024 .
Η επιτροπή αποτελείται από τη Διευθύντρια δρ. Κυλιντηρέα Ευαγγελία ως πρόεδρο, τους εκπαιδευτικούς κ. Βουδούρη Κωνσταντίνο και κ. Διονυσόπουλο Κωνσταντίνο, ως συνοδούς της εκδρομής, το μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ. Πλατάνα Αικατερίνη και τον κ. Γαλανόπουλο Νικόλαο, ως εκπροσώπους των Γονέων και Κηδεμόνων και τους μαθητές Λυδία Μπούνα και Σκουρτσίδη Κωνσταντίνο ως εκπροσώπους του 15/μελους Μαθητικού Συμβουλίου.
Η επιτροπή μελέτησε λεπτομερώς και αξιολόγησε τις κατατεθείσες προσφορές {τέσσερις (04) τον αριθμό] και επέλεξε την προσφορά του Trigilidas Travel & Holidays, η οποία ήταν η εξής: για μετακίνηση με λεωφορείο και διαμονή τριών (03) διανυκτερεύσεων στο ξενοδοχείο PALLADION, το ποσό που προσφέρθηκε ως συνολική τιμή ήταν 12.259 €, προσφορά που ήταν μακράν η οικονομικότερη.
Συνημμένα: